Премиерът Бойко Борисов проведе среща с изпълнителния директор на АЕЦ „Козлодуй“ Наско Михов. Министър-председателят поздрави екипа на атомната ни централа с днешното присъединяване на България към Агенцията за ядрена енергия на Организацията за икономическо сътрудничество и развитие. „След извеждането на старите реактори, много важно е, че получихме лицензия за 5-и и 6-и блок на „Козлодуй“ за още десет години“, отбеляза премиерът Борисов. Изпълнителният директор Михов припомни, че на 7...

































